Rolety zewnętrzne w Zawierciu i Częstochowie – Krospa

roleta zewnętrzna okienna

 

Rolety zewnętrzne

 

Dlaczego warto zainwestować w rolety?

 

Skutecznie chronią przed chłodem, pozwalają stanowią doskonałą osłonę przeciwsłoneczną, pozwalają ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem mieszkania zimą, pozwalają zachować prywatność. To tylko część zalet wynikających z posiadania w domu rolet.

 

Rolety zewnętrzne proponowane przez nas są odporne na oddziaływanie zewnętrznych czynników, w tym także atmosferycznych.

 

Funkcjonalność rolet zewnętrznych pozwala wyjść im na prowadzenie na rynku osłon okiennych.

 

Nasza oferta zawiera zarówno rolety zewnętrzne, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających .

 

Roletę zewnętrzną montuje się na elewacji budynku. Składa się z połączonych ze sobą listew (lameli) tworzących pancerz. Jest on zamontowany w skrzynce, z której boków wchodzą prowadnice ograniczające ruch pancerza. Mocuje się je na ramie okniennej.

 

Firma Krospa z siedzibami w Zawierciu i Częstochowie oferuje swoim Klientom również wysokiej jakości okna PCV marki Schuco, a także okna Evolution o nowoczesnych profilach okiennych spełniających oczekiwania nawet bardziej wymagającego grona Klientów.